PROBIO KIDS THERAPY

8 cílených živých probiotických kmenů pro děti včetně prebiotik a patentované  vlákniny Lynside® s betaglukánem pro podporu imunity, růstu, dobrého trávení a prevenci zubního kazu s jahodovou příchutí.

Skladem
Kód: 1025
816 Kč
Kategorie: ORGANIC OASIS LAB
Organic Oasis Lab Probio Kids
Novinka Tip

POPIS:

Jedná se o 5vrstvé mikroenkapsulované  živé probiotické kmeny, které jsou vyrobeny patentovanou technologií VPRO, která chrání probiotika před vnějšími vlivy, jako je kyslík, voda, žaludeční kyseliny a enzymy, a zajišťuje, že se probiotika dostanou do střev v neporušeném stavu. Jejich účinky jsou prokázány klinickými studiemi. Jedna denní dávka obsahuje 8 probiotických kmenů. Probiotické kmeny jsou určeny k posílení imunity, podpoře růstu, ochraně zdraví ústní dutiny a podpoře trávení.

Patentovaná technologie VPRO:

mceclip0-8

Lynside® první patentovaná prebiotická vláknina z buněčných stěn kvasinek obsahující 1-3/1-6 betaglukan :

 • má pozitivní vliv nejen na laktobacily a bifidobakterie, ale i na další zdraví prospěšné kmeny, např. z rodů Prevotella a Ruminococcus (zatímco jiné druhy prebiotické vlákniny stimulují pouze laktobacily a bifidobakterie),
 • fermentace probíhá postupně během průchodu celým trávicím traktem.
 • velmi nízká nebo žádná produkce plynů, které jsou příčinou nadýmání a střevních potíží.

1-3/1-6 Betaglukán:

Betaglukany mají imunomodulační účinky. Mohou stimulovat a aktivovat imunitní buňky v krvi (T-lymfocyty a makrofágy), takže jsou užitečné nejen při prevenci, ale i při léčbě virových nebo bakteriálních onemocnění. Vědecké studie potvrdily, že beta-glukany jsou vhodné také jako doplňková léčba alergií s projevy v dýchacím systému a také kožních projevů alergie.

Betaglukany lze užívat dlouhodobě, zejména v případech snížené imunity a opakovaných infekcí dýchacích cest spojených s užíváním antibiotik.

Prebiotická akáciová vláknina vyživuje tělu prospěšné bakterie v celé délce střeva. Uvolňuje se po dobu 24 až 48 hodin, na rozdíl od jiných druhů vlákniny, které jsou zadržovány pouze v první třetině tenkého střeva a uvolňují se pouze 2 až 6 hodin, čímž se jejich účinek oslabuje.

 • usnadňuje vyprazdňování
 • nezpůsobuje nadýmání a křeče
 • podporuje osídlení střeva bifidobakteriemi a laktobacily
 • působí protizánětlivě
 • rozklad akáciové vlákniny v tlustém střevě bakteriemi zabraňuje vzniku "syndromu děravého střeva".
 • přispívá k udržení správné hladiny cholesterolu a cukru v krvi
 • vhodné i pro vegetariány a vegany

Lactobacillus plantarum CCFM1143, Lactobacillus reuteri CCFM1040, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium longum CCFM1195, Lactobacillus plantarum CCFM8724, Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus plantarum CCFM602, Bifidobacterium acties HN019

 • zmírňují alergické dermatitidy a alergické rýmy
 • posilují imunitu
 • regulují rovnováhu střevní flóry
 • zmírňují průjem
 • zmírňují střevní záněty
 • působí preventivně proti zubnímu kazu
 • zmírňují příznaky syndromu dráždivého tračníku

SLOŽENÍ:

prebiotická vláknina z akácie senegalské - 2830 mg výtažku z pryskyřice větví v denní dávce, Lynside® - prebiotická vláknina z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae) obsahující 1-3/1-6 betaglukanu, přírodní příchuť: jahoda, barvivo: červená řepa, regulátor kyselosti: Lactobacillus plantarum CCFM1143, Lactobacillus reuteri CCFM1040, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium longum CCFM1195, Lactobacillus plantarum CCFM8724, Lactobacillus plantarum CCFM602, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus rhamnosus GG) - 33,33 mg v denní dávce, sladidlo: steviol-glykosidy - 16,67 mg v denní dávce

Původ základní složky: EU 

Množství ůčinných látek                                          1 dávka 3,8 g              *RVH

Akáciová vláknina                                                           2830 mg                          -

Lynside ® - prebiotická vláknina z kvasinek              500 mg                            -

z toho 1-3/1-6 Betaglukán                                              125 mg                            -

Mikroenkapsulované 5 vrstvé

probiotika 8 kmenů                                                     5 miliárd KTJ*                  -

*RVH – Referenční výživová hodnota         

* KTJ – Kolónie tvořící jednotky

 

DÁVKOVÁNÍ: 1 x denně 3,8 g. Nasypte 3,8 g (1 zarovnaná odměrka) do sklenice, zalijte 100 ml neperlivé vody, dobře promíchejte a vypijte. Prášek lze také přidat do kaše, dětské výživy, jogurtu nebo čaje.

OBSAH BALENÍ: 30 denních dávek

OBSAH: 114 g

PŮVOD ZÁKLADNÍ SLOŽKY: EU

Upozornění: Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí, uchovávejte jej mimo dosah dětí, uchovávejte jej mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřeném obalu, na suchém místě, při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Vyrobeno na Slovensku

Upozornění: Podle platné legislativy EU nesmíme na stránkách, kde se doplňky stravy prodávají, uvádět podrobné informace, které by mohly vyvolat dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků stravy. Přestože se tyto výrobky používaly tisíce let před přijetím nařízení 1924/2006 a pomohly velkému množství lidí. Nesmíme již uvádět prokázané účinky doplňků stravy, a to ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o lék (léčivo) registrovaný farmaceutickou společností. Víme však, že jste na tom "lépe" než toto nařízení a že si můžete najít další informace v jiných, veřejně dostupných zdrojích.

piktogram_gluten_freepiktogram_gmo_freepiktogram_additives_free piktogram_vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: