PROBIO DETOX THERAPY 3 PACK

Výhodné 3 měsíční balení.
7 cílených živých probiotických kmenů, včetně prebiotik, bílé chlorely a patentované látky Hepure na podporu detoxikace, výživu a regeneraci jater.

Skladem
Kód: 1162
3 296 Kč –20 % 2 636 Kč
Kategorie: ORGANIC OASIS LAB
organic oasis probio detox therap 3packs
Akce Novinka
3 296 Kč –20 %

Výhodné 3 měsíční balení.
Jedná se o 5 vrstvé mikroenkapsulované živé probiotické kmeny, které jsou vyrobeny patentovanou technologií VPRO, která chrání probiotika před vnějšími vlivy jako jsou kyslík, voda, žaludeční kyseliny a enzymy a je zárukou toho, že se probiotika dostanou v nezávadě až do střev. Jejich účinky jsou prokázány klinickými studiemi. Jedna denní dávka obsahuje 7 probiotických kmenů a až 20 miliard KTJ (kolonie tvořící jednotky).

Lactobacillus rhamnosus CCFM1060, Bifidobacterium adolescentis CCFM 1061, Bifidobacterium adolescentis CCFM 1062, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus CCFM1107:

 • Zmírňují zánětlivý stav jater
 • Přispívají ke zlepšení poškozených tkání slinivky břišní a jater
 • Příznivě působí na snížení cholesterolu
 • Mají pozitivní vliv na jaterní funkce, na nealkoholové ztukovatění jater a na jaterní metabolismus
 • Podporují obnovu jaterních buněk
 • Chrání játra, pomáhají vylučovat žluč, trávit živiny a rozkládat toxiny
 • Zmírňují poškození pankreatické tkáně, podporují vylučování pankreatické šťávy

Frutafit® IQ – Inulin z Čekanky obyčejné

Inulin je prebiotická vláknina, živí se jí probiotické zdraví prospěšné bakterie, které žijí na střevní sliznici. Mají vliv na správné fungování střev a inulin podporuje jejich růst či aktivitu, díky čemuž se podílí i na udržení rovnováhy střevního mikrobiomu.

Inulin se dostává do trávicího traktu v neporušeném stavu, kde ovlivňuje konzistenci a složení střev. Na rozdíl od jiných druhů vlákniny, které procházejí naším trávicím traktem v nezměněné formě (jsou nestravitelné) je inulin plně fermentovaný (stráven) v tlustém střevě pomocí střevní mikroflóry. Inulin má pozitivní efekt na vstřebávání vápníku, hořčíku, železa a jiných minerálů a redukuje hladinu cholesterolu a sérových lipidů.

HepureTM

Patentovaná složka HepureTM , jejíž účinnost potvrzují výsledky klinických studií, je kombinací dvou extraktů specifických účinných látek, a to:

 • Hřebíčkovce voňavého(Syzygium aromaticum) a-
 • Slaměnky italské(Helichrysum italicum).

Jsou to přírodní účinné látky, které se mohou pochlubit mimořádně vysokým obsahem polyfenolů a silnou antioxidační aktivitou. Hepure má zároveň hepatoprotektivní účinek a působí na játra dvěma způsoby:

 • Produkcí antioxidantů
 • Aktivací detoxikačního procesu v celém těle, který neutralizuje a eliminuje toxiny

Bílá Chlorela

 • Pomáhá zbavovat se toxinů a těžkých kovů
 • Má výjimečné detoxikační schopnosti
 • Obsahuje množství minerálů, vitamínů, bílkovin a aminokyselin
 • Je zdrojem vlákniny
 • Má antioxidační vlastnosti, eliminuje oxidační stres

 

SLOŽENÍ:

Složení transparentní kapsle: Čekanka obyčejná (Cichorium intybus) - 450 mg extraktu z kořene v kapsli, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, probiotické kmeny (Lactobacillus rhamnosus CCFM1060, Bifidobacterium adolescentis CCFM1062, Bifidobacterium adolescentis CCFM1061, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus CCFM1107), proti hrudkující látka: stearan hořečnatý

Složení purpurová kapsle: Hřebíčkovec voňavý (Syzygium aromaticum) a Slaměnka italská (Helichrysum italicum) - 340 mg směsi extraktů z květů v kapsli, bílá Chlorela (Chlorella vulgaris) - 200 mg prášku z řas v kapsli, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, proti hrudkující látka: stearan hořečnatý, Čekanka obyčejná (Cichorium intybus) - 10 mg extraktu z kořene v kapsli

 

Množství účinných látek

2kapsle

*RVH

Frutafit® IQ – Inulin z Čekanky obyčejné

    450mg

-

Bíla Chlorela

    200mg

-

Hepure TM-  patentovaná směs extraktů z Hřebíčků

voňavého a Slaměnky italské

    340mg

-

Mikroenkapsulovaná 5 vrstvá probiotika

7 kmenů (Lactobacillus rhamnosus CCFM1060, Bifidobacterium adolescentis CCFM1062, Bifidobacterium adolescentis CCFM1061, Lactobacillus reuteri CCFM1145, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus CCFM1107)

20miliárd*KTJ

*RVH (Referenční výživová hodnota)

*KTJ (Kolonii tvořící jednotky)

 

DÁVKOVÁNÍ:

2 kapsle denně (1transparentní kapsle+1 purpurová kapsle) zapít dostatečným množstvím vody. V případě užívání antibiotik, užívejte 2-3 hodiny po užití antibiotik. Pro dosažení požadovaných výsledků doporučujeme užívat ideálně 3 měsíce.

OBSAH BALENÍ: 60 kapslí (1měsíční dávka)

HMOTNOST OBSAHU: 39g

PŮVOD ZÁKLADNÍ SLOŽKY: mimo EU

UPOZORNĚNÍ: Nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící maminky. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřené nádobě, v suchu, v chladném místě. Po otevření doporučujeme skladovat v chladničce při teplotě 4°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Probiotika mají svou specifickou vůni, jelikož se jedná o živé probiotické kmeny. V případě, že máte problém s polykáním, můžete si kapsle vysypat do vody, přidat do kaše nebo čaje.

Vyrobeno na Slovensku

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: