EVY TECHNOLOGY Sunscreen Mousse Kids SPF 50

EVY opalovací pěna pro děti s SPF 50, je vyvinuta pro celou rodinu, speciálně však pro ty nejmenší. Má unikátní nelepivou texturu, která se snadno nanáší. Je vhodná pro všechny typy pokožky, dokonce i pro tu nejcitlivější.

Skladem
Kód: 1141
Značka: EVY Technology
870 Kč
Kategorie: SPF ochrana

Je vhodná pro děti od 6 měsíců, posiluje přirozenou bariéru a navíc poskytuje ochranu pokožky před slanou či chlorovanou vodou. Formulace této pěny, je vzhledem k citlivé dětské kůži jemná, ale stále vysoce účinná. Má hypoalergenní složení, neobsahuje parfém, alkohol a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Lehce se roztírá a není mastná. Je doporučena dermatology, je vhodná pro děti a dospělé s kožními alergiemi, ekzémy, vitiligo a albinismem.

Co znamená SPF 50?
SPF 50 blokuje až 98 % UVB paprsků, pokud použijete doporučené množství pěny. Všechny produkty EVY navíc obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu, než se vyžaduje podle norem EU pro opalovací produkty.

EVY Technologie
Jedná se o patentovanou technologii, použitou v produktech EVY TECHNOLOGY. Právě ta umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky, čímž nezůstává pouze na povrchu, jako většina opalovacích krémů. Unikátní složení pěny, je speciálně vyvinuto pro citlivou pokožku a doporučeno dermatology. Neobsahuje alkohol, parfém, ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní problémy způsobené UV zářením. EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožce až šest hodin, je vysoce odolná vůči slané i chlorované vodě. Zaručuje dlouhodobou sluneční ochranu při plavání, pocení se nebo utření ručníkem. Proto je velmi oblíbená i mezi sportovci.

Jak používat
Před použitím nádobou několikrát zatřeste a otočte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Následně pěnu rozpracujte v rukou, do tekutější formy a rovnoměrně rozetřete na pokožku. Před koupáním nebo oblékáním počkejte několik minut, dokud pěna nezaschne. Cca velikost golfového míčku je množství dostačující na celý obličej. Velikost jedné hrsti, je množství, které poskytuje ochranu na celou paži. Máte-li pocit, že se pěna nevstřebala, zřejmě jste jí nanesli větší množství. Nebojte se proto smýt zbytek vodou. UV ochrana se tím nesníží. Používejte před pobytem na slunci.

Obsah: 150ml

složení
Aqua. Butane. Propylene glycol. Octocrylene. Butyl methoxydibenzoylmethane. Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate. VP/Hexadecene copolymer. Stearic acid. Palmitic acid.  Isobutane. Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine. PVP. Ethylhexyl triazone. Polysorbate 20. Triethanolamine. Tocopheryl Acetate. Glycerin. Propane. Dimethicone.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EVY Technology je švédská značka opalovacích produktů a produktů péče o pleť. Značka využívá patentovanou technologii a její produkty jsou speciálně vyvinuty pro citlivou pokožku, pro lidi se slunečním ekzémem, alergií na slunce nebo pro lidi, kteří trpí albinismem.

Všechny produkty EVY Technology, jsou ve formě pěny, což ocení každý, kdo nemá rád mastné opalovací krémy. Pěna se navíc na pokožce udrží déle, nesmývá se, ani se nestírá pod vlivem vody. Složení je hypoalergenní, velmi jemné, bez parfémů a konzervačních látek. Ochraňte i vy své tělo a obličej v každé situaci, právě pomocí značky EVY Technology.