RMS BEAUTY Reusable Tube Key

Tuto skvělou pomůcku ocení každý, kdo chce ze svého oblíbeného kosmetického produktu, získat maximum!

Skladem
Kód: 1080
Značka: RMS Beauty
119 Kč
Kategorie: Líčení

Jedná se o kovový klíč, který je speciálně navržen tak, aby vám pomohl vytisknout každý produkt v tubě, do poslední kapky. Ať už jde o krémové oční stíny, lesky, masku na rty od RMS Beauty, nebo o oblíbenou zubní pastu, nebo krém na ruce.

Se vším si hravě poradí. Kovový klíč je recyklovatelný.

Jak používat:

Když je produkt ze čtvrtiny prázdný, zasuňte klíč na zvlněný konec tuby. Pomalým otáčením dávkujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Také neustále hledáte kvalitní kosmetiku, která zvýrazní přirozenou krásu, ale zároveň je vyrobena z bezpečných ingrediencí a aktivních látek, které vyživují pokožku?

Řešením mohou být produkty americké značky RMS Beauty, jejíž zakladatelkou je dlouholetá vizážistka Rose-Marie Swift, která pracuje jako vizážistka již více než 30 let a důvěřují jí největší hollywoodské hvězdy. Její životní filozofie ji v roce 2009 přivedla k vytvoření značky RMS Beauty, která kombinuje  prospěšné složky pro pleť s funkčností, bezchybnou barvou a luxusem. Její poslání? Očistit kosmetický průmysl od toxických složek a nastavit vyšší standard pro kosmetické produkty.Při vývoji produktů bylo důležité nejen bezpečné složení, ale také odolnost produktů během náročných i méně náročných dnů.

Mezi základní pilíře značky rozhodně patří kvalita a transparentnost, udržitelná budoucnost a zdravotní nezávadnost. RMS Beauty používá pouze přírodní, organické, divoce rostoucí a surové ingredience v bio kvalitě. Produkty neobsahují parabeny, lepek, syntetické vonné látky, GMO, sulfáty, ftaláty a mastek. Nejsou, a nikdy nebyly netestovány na zvířatech.